شرکت ۱۴۰ نفر در مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» در لرستان

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۷ کد : ۲۸۰۶ شُعَب سازمان دانشجویان
مدیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان از برگزاری مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» به‌مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در استان خبر داد و گفت: تعداد ۱۴۰ نفر در این مسابقه شرکت کردند.
شرکت ۱۴۰ نفر در مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» در لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، احمد حاتمی با اشاره به برگزاری مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در استان اظهار کرد: این مسابقه در راستای آشنایی اقشار مختلف مردم با مکتب سردار سلیمانی به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان و با همکاری مرکز امام، ولایت‌فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان برگزار شد.
وی با اشاره به این که ۱۴۰ نفر در مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» شرکت کردند، گفت: از این تعداد ۱۱۰ نفر پاسخ سؤالات را به شکل صحیح ارسال کرده بودند.
حاتمی با اشاره به این که نتایج مسابقه «آشنایی با زندگی‌‌نامه سردار مکتب‌ساز» چهارشنبه، ۱۵ دی‌ماه در حاشیه نشست تخصصی بازخوانی ابعاد مکتب سلیمانی اعلام خواهد شد، گفت: همچنین به ۵ نفر از کسانی که پاسخ صحیح دادند لوح تقدیر و کارت هدیه سه میلیون ریالی اهدا می شود.
 


نظر شما :