برگزاری مسابقه کتابخوانی «حضرت فاطمه(س) الگویی برای همه»

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۸۰۸ شُعَب سازمان دانشجویان
از سوی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر مسابقه کتابخوانی به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با موضوع زندگانی آن بزرگوار برگزار می‌شود.
برگزاری مسابقه کتابخوانی «حضرت فاطمه(س) الگویی برای همه»

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، سید علی محمدپور از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با موضوع زندگانی آن بزرگوار توسط سازمان جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر خبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: هم زمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، کتابی از انتشارات بنیاد خیریه حضرت زهرا (س) با عنوان «حضرت فاطمه زهرا الگویی برای همه» که برگرفته از سخنرانی‌های مرحوم حضرت آیت‌الله ضیاءآبادی می‌باشد، برگزیده شد.
محمدپور ادامه داد: در این کتاب که حاصل سخنرانی‌های متعدد آیت‌الله ضیاءآبادی با موضوع زندگانی آن حضرت می‌باشد، بخش‌هایی با عنوان، نژاد آسمانی حضرت زهرا(ع)، فضایل و صفات حضرت زهرا(ع)، شخصیت حضرت زهرا(ع) در کلام خدا، نقش الگویی حضرت زهرا(ع)، حضرت زهرا(ع) و سیاست و حضرت زهرا(ع) و شهادت مطرح شده و سعی شده است که نگاهی بسیار گذرا به بخش‌های مختلف زندگی آن حضرت داشته باشد.
محمدپور در ادامه خاطرنشان کرد: اساتید، کارکنان، جهادگران و دانشجویان در دانشگاه¬‌های سراسر کشور می‌توانند برای تهیه این کتاب و شرکت در مسابقه آن، به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut@ مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه اطلاع رسانی این رویداد در سامانه رویتاب جهاددانشگاهی به آدرس roytab.ir/fatemieh1400 بازدید 
 


( ۱ )

نظر شما :