کمپین «برگ‌های مهربانی» در هرمزگان آغاز به کار کرد

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۲۰:۳۶ کد : ۲۸۲۲ شُعَب سازمان دانشجویان
مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان از آغاز به کار کمپین «برگ‌های مهربانی» در راستای فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست و تأمین بخشی از هزینه درمان کودکان مبتلا به سرطان، خبر داد.
کمپین «برگ‌های مهربانی» در هرمزگان آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی صادق یوسفی، مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان هرمزگان اظهار کرد: کمپین «برگ‌های مهربانی» در راستای فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست و در کنار آن کمک به تأمین بخشی از هزینه درمان کودکان مبتلا به سرطان در بندرعباس برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در این کمپین کاغذهای باطله و کتاب‌های مستعمل به مدت ۱۰ روز جمع‌آوری می‌شود، افزود: علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح، می‌توانند اقلام کاغذی خود را از تاریخ ۹ تا ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، واقع در ابتدای بلوار دانشگاه و یا کافه کتاب ساحل، واقع در خیابان داروپخش، درب غربی بیمارستان کودکان تحویل داده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.
مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان یادآور شد: این کمپین با مشارکت سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هرمزگان و کافه کتاب ساحل وابسته به خیریه ساحل خلیج‌فارس راه‌اندازی شده و در ماه‌های بعد نیز تکرار خواهد شد.


نظر شما :