تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملی دانشجویان در طرح ملی ایران مرز پر‌گهر

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۸ کد : ۲۸۵۶ اسلایدر مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان
تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملی دانشجویان در طرح ملی ایران مرز پر‌گهر

 

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در خصوص طرح ملی ایران مرز پرگهر بیان کرد: این طرح به منظور تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملی دانشجویان ایران از سال ۱۳۸۴ با حمایت جهاددانشگاهی، وزارتخانه ها و سازمان ها مرتبط آغاز بکار کرده است.

رحیمیان اذعان داشت: ایده طرح ایران مرز پرگهر بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی های صورت گرفته از دانشجویان مطرح شد. بر اساس نتایج، بحث گردشگری یکی از موضوعات مورد استقبال دانشجویان بوده است. وی در ادامه افزود: پس از انقلاب اسلامی ایران تا سال ۱۳۸۴ دستاوردهای مختلفی در عرصه‌های فناوری، تکنولوژی و صنعتی داشتیم و آشنایی دانشجویان با این دستاوردها از اهمیت به سزایی برخوردار است. از اهمیت این موضوع میتوان به سخن مقام معظم رهبری در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جهاددانشگاهی اشاره کرد.ایشان در خصوص طرح ایران مرز پرگهر فرمودند؛ این کار از دغدغه‌های من است.

مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر روز یکشنبه مورخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۶ با حضور و تقدیر از واحدهای برگزیده مجری، مراکز صنعتی و فناورانه که بیشترین همکاری را در هماهنگی و اجرای بازدیدهای شانزدهمین دوره داشته‌اند در سالن شهید دهشور دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


علاقه‌مندان جهت حضور در برنامه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۴۹۱۱۳۶ تماس حاصل نمایند.

لینک ثبت نام اختتامیه شانزدهمین دوره"طرح ملی ایران، مرز پرگهر"

 


نظر شما :