هدف مقدس و والای نهفته در مسابقات ملی مناظره دانشجویی تأکید بر اصل دفاع است

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۸ کد : ۲۸۹۳ اخبار سازمان گفتگو، مناظره و آزاد اندیشی
بیان نظرات در موضع مخالف و موافق به معنای انسداد باب علمی نیست و باید همه دیدگاه‌ها و نظرات شنیده شود هم‌چنین برگزاری جلسات مناظره از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.
هدف مقدس و والای نهفته در مسابقات ملی مناظره دانشجویی تأکید بر اصل دفاع است

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، محمد صفری ملک میان، نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، در سخنانی ایجاد تغییر اساسی در سبک زندگی را از مهم‌ترین و چالشی‌ترین مباحث برشمرد و افزود: مهم‌ترین این تغییرات در زندگی خواص جامعه است و هدف از برگزاری این قبیل برنامه‌ها ارائه نظرات و دیدگاه‌های مختلف است تا بدین ترتیب بهترین راه تربیتی پیدا شود.
نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات از طریق گفت‌وگو را ادامه مسیر بزرگان علمی و دینی دانست و گفت: این رویداد ملی فرهنگی پس از کسب یک دهه تجربه باید برای دهه دوم برنامه‌ریزی‌های کلانی داشته باشد در عین حال که پژواک این جلسه هم به گوش جامعه برسد.
صفری با اعتقاد به این‌که بیان نظرات در موضع مخالف و موافق به معنای انسداد باب علمی نیست، در ادامه خاطرنشان کرد: باید همه دیدگاه‌ها و نظرات شنیده شود هم‌چنین برگزاری جلسات مناظره از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.
وی با اظهار امیدواری بر این‌که در سال‌های آینده این مسابقات ملی قوی‌تر برگزار شود، گفت: دغدغه ما بلوغ اجتماعی جامعه است که مولفه‌های بسیاری دارد و مهم‌ترین آن آشنایی با حقوق یکدیگر و داشتن زندگی توأم با تعامل و مسالمت است که باز شدن باب گفت‌وگو مهم‌ترین راه آن است.
 

کلید واژه ها: مناظره مناظره دانشجویی


نظر شما :